• Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Conan the Barbarian (1982)

Conan the Barbarian (1982) |   Aksion, Aventurë, Fantazi   |   18 Shkurt 2020


Nje djale i ri Conan, behet nje skllav pasi prinderit e tij vriten nga nje zot lufte dhe nje magjistar, Thulsa Doom. Kur ai rritet behet nje luftetar i pamposhtur dhe shume i guximshem. Kur ai lirohet planifikon hakmarrjen e tij kunder Thusla Doom.

Shiko ne HD Shkarko

netu

uk

mystream

telefon

uqload

1fichier

.