• Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Conan the Barbarian (2011)

Conan the Barbarian (2011) |   Aksion, Aventurë, Fantazi   |   20 Shkurt 2020


Një rikthim spektakolar i filmit kult të 1982-shit me Arnold Schwarzenegger ku një luftëtar hakmarrës barbar niset për të marrë hakun e tij ndaj kryekomandantit të keq që sulmoi fshatin e tij dhe vrau babanë e tij kur ai ishte fëmijë.

Shiko ne HD Shkarko

netu

uk

mystream

telefon

uqload

1fichier

.