• Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

SEZONI 1 EPISODI 4

Një vizitë e papritur në fortesën "Xhejms", vë në panik Lord Benton dhe Çesterfild. Emberli komploton për të hequr qafe një problem. Majkëll është i shokuar kur sheh dikë nga e kaluara e tij.

Shiko ne HD Shkarko

netu

uk

mystream

telefon

uqload

1fichier

.