• Serveri 1

Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest (2006)

Pirates of The Caribbean Dead Man’s Chest |   Aventurë, Fantazi, Aksion   |   4 Shkurt 2020


Kapiteni Xhek Sparou është i ngatërruar në një rrjet tjetër intrigash të mbinatyrshme. Del në pah, që Kapiteni Xhek i ka një borxh të përgjakshëm legjendarit Dejvi Xhons, sundimtarit të thellësive të oqeaneve i cili është dhe kapiten i anijes fantazëm “Hollandezi Fluturues”. Nëse Xheku nuk gjen një mënyrë dinake për të dalë nga kjo situatë, do të dënohet me shërbim të përjetshëm ndaj Dejvi Xhounsit.


Shiko ne HD Shkarko

netu

uk

mystream

telefon

uqload

1fichier