• Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Pompeii (2014)

Një skllav Kelt që i përket një zotërie të pasur, ëndërron që një ditë të hakmerret për vrasjen e familjes së tij.Por ajo që nuk di, është se vajzën që ai dashuron e ka në synim një Senator i korruptuar i Romës. Dhe ndërsa ai gjendet në Arenën e ndeshjeve, Vezuvi shpërthen ,dhe mbush me llavë dhe tmerr gjithë qytetin e Pompeut.

.

Shiko ne HD Shkarko

netu

uk

mystream

telefon

uqload

1fichier

.