• Serveri 1

Teenage Mutant Ninja Turtles (2014) |   Aventurë, Komedi, Aksion   |   26 Janar 2020


E keqja ka pushtuar New York-un nderkohe qe Shredder dhe klani i tij i keq ka nen kontroll te gjithe qytetin nga policia tek politikanet. E ardhmia eshte ne rrezik deri sa kater vellezer ngrihen nga hiri dhe zbulojne fatin e tyre si “Breshka mutante”…….

Shiko ne HD Shkarko

netu

uk

mystream

telefon

uqload

1fichier