• Serveri 1
  • Serveri 2

The Christmas Chronicles (2018)

Historia e nje vellai dhe nje motre, Kejt dhe Tedi Pirs, plani i te cileve eshte te kapin ne kamer Babagjyshin por qe kthehet ne nje udhetim fantastik qe shumica e femijeve e kane pare vetem ne enderra.
Shiko ne HD Shkarko

Netu

UK

Mystream

Openload

Google

Zmadho pamjen

.