• Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Thor (2011)

Luftetari i fuqishem por arrogant Thor eshte hedhur jashte nga vendi fantastik i quajtur Asgard dhe eshte derguar te jetoje mes njerezve ne Toke, ku behet edhe mbrojtesi me i mire i saj.

.

Shiko ne HD Shkarko

netu

uk

mystream

telefon

uqload

1fichier

.