• Serveri 1

Trauma Center (2019) |   Aksion, Triller   |   26 Janar 2020


Vetem dhe e bllokuar ne nje spital, nje femer e plagosur duhet te arratiset nga dy vrases pasi ajo ka nje prove qe mund ti implikoje ata ne nje vrasje makaber. Fatmirsisht, nje polic veteran ka per detyre qe ta mbroje ate, teksa nata behet me e rrezikshme.

Shiko ne HD Shkarko

netu

telefon

mystream

Uk

uqload

1fichier