• Serveri 1

War Horse (2011) |   Aksion, Aventurë, Dramë   |   24 Janar 2020


Alberti, një djalosh i ri krijon një miqësi të veçantë me kalin e tij, Xhoi. Por lufta i detyron të ndahen dhe Xhoi blihet nga kalorësit për tu përdorur në beteja, udhëtimi i tij i jashtëzakonshëm do të prekë dhe ndryshojë jetën e kujtdo që e takon atë.

Shiko ne HD Shkarko

netu

uk

mystream

1fichier

uqload

7-up