• Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

White House Down (2013)

Teksa bënte një tur me vajzën e tij në Shtëpinë e Bardhë, një polic hidhet në aksion për të shpëtuar vajzën e tij dhe presidentin pasi sulmohen nga një grup paraushtarakësh të armatosur rëndë.

.

Shiko ne HD Shkarko

netu

uk

mystream

telefon

uqload

1fichier

.